- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Honor
- Mobilní telefon HONOR 200 5G 8 GB / 256 GB (5109BGYH) zelený, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon HONOR 200 5G 8 GB / 256 GB (5109BGYH) zelený, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon HONOR 200 5G 8 GB / 256 GB (5109BGYH) zelený, vystaveno na prodejněSkladem4 399 Kč/ ks3 636 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,7" úhlopříčka • AMOLED displej • 2664 × 1200 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 (8jádrový – až 2,63 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 50 (f/1.95) + 50 (f/2.4) + 12 (f/2.2) Mpx • optická stabilizace obrazu • přední fotoaparát 50 (f/2.1) Mpx • dual SIM • eSIM • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 14 • kapacita baterie 5 200 mAh • rychlonabíjení 100 W
Honor 200 5G 8 GB / 256 GB, zelená
Chytrý telefon Honor 200 těží z vyvážené výbavy, ovšem i tak zaujme hlavně fotografickými schopnostmi a portréty, které mu může závidět drtivá většina smartphonů vzhledem ke spolupráci s věhlasným studiem Harcourt. Nadchne však i nádherným 6,7" AMOLED displejem se 120 Hz a jsem až 4 000 nitů nebo elegantně tenkým tělem – 7,7 mm!
S 5 200mAh křemíko-uhlíkovou baterií mobil vyniká i v otázce výdrže, stejně jako nadchne superrychlým nabíjením výkonem 100 W. Díky Androidu 14 a NFC pak můžete s telefonem například bezkontaktně platit a díky modernímu procesoru Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 se můžete opřít nejen o atraktivní výkon, ale i 5G konektivitu.
Klíčové vlastnosti:
- 50Mpx hlavní fotoaparát s OIS od Sony podpořený 50Mpx teleobjektivem s až 50× zoomem
- Fenomenální displej s 6,7 palci, 120 Hz a jasem až 4 000 nitů
- Bezkontaktní placení s technologií NFC, podpora eSIM
- 5 200mAh křemíko-uhlíková baterie pro dlouhou výdrž
- Extra rychlé nabíjení výkonem 100 W
- Skvělý výkon Snapdragonu 7 Gen 3
Luxusně tenký
Telefon krásně do ruky a působí elegantně nejen zásluhou využití prémiových materiálů, ale i díky tomu, že je jeho tělo tenké 7,7 mm!
50Mpx fotoaparát od Sony
Na špičkové výkony se můžete těšit z hlediska fotografických schopností. Hlavní slovo si totiž u Honoru 200 bere 50Mpx snímač Sony IMX906 o velikosti 1/1,56", který skládá čtyři pixely do jednoho a také využívá technologii optické stabilizace obrazu (OIS). Působivý je ale i 50Mpx teleobjektiv Sony IMX856 také opatřený technologií OIS s 2,5× optickým zoomem a až 50× digitálním. Nakonec je na zadní straně ještě 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát se záběrem 112 stupňů pro působivé skupinové fotografie, jenž navíc podporuje i makra. Na straně přední je pak 50Mpx fotoaparát pro dechberoucí selfies a videohovory na úrovni.
Umělá inteligence pro portréty
Honor integroval umělou inteligenci (AI), aby dosáhl ještě úžasnějších výsledků při fotografování portrétů. Inteligentně se učí rysům tváře a rozlišuje možnosti pro portréty, pozadí a osvětlení. Výsledkem jsou snímky, jež vás uchvátí.
Ikonické portréty díky spolupráci se Studiem Harcourt
Honor se spojil s ikonickým Studiem Harcourt. To přináší více než 90 let zkušeností v oblasti portrétního umění. Založeno totiž bylo už v roce 1934 Cosette Harcourtovou, která jej spojila s kinem, uměním a literaturou díky jedinečnému stylu osvětlení, jenž tvaruje tváře a siluety pomocí světla. A takové portréty nyní zachytíte s vaším Honorem 200.
Působivé noční portréty
Kombinace technologie optické stabilizace a velkého hlavního senzoru (1/1,56") znamená, že si Honor 200 skvěle vede i v náročné disciplíně focení za slabého osvětlení. V kombinaci s pokročilými algoritmy fotografie a umělou inteligencí tak i ve tmě pořídíte fotografie, kterým mnohá konkurence nestíhá ani v ideálních podmínkách.
50Mpx přední kamera
Na přední straně je kamera o působivém rozlišení 50 Mpx, jež v kombinaci s novým algoritmem upgradu portrétů Honor přináší bez přehánění profesionální výsledky.
Teleobjektiv s až 50× zoomem
Fascinující výkonu podává také 50megapixelový teleobjektiv s OIS, s nímž můžete zvolit až dechberoucí 50× přiblížení.
Ultraširokoúhlý/makro fotoaparát
Velké oblibě se těší i 12Mpx ultraširokoúhlý snímač, jenž vám umožní díky širšímu záběru 112 stupňů například zachytit širší skupinu přátel nebo více krajiny. S funkcí makra s ním navíc lze pořídit i krásné fotografie detailů.
Fenomenální displej
Pravidla hry přepisuje 6,7palcový displej, jenž má elegantní zakřivení a jas až 4 000 nitů pro bezkonkurenční čitelnost v každé situaci. Přináší i jemné rozlišení, dokáže vyobrazit 1,07 miliardy barev a je dokonale plynulý vzhledem ke 120Hz obnovovací frekvenci. O jeho kvalitách svědčí i fakt, že obdržel certifikaci od Netflixu a Amazonu, takže si obsah z jejich streamovacích platforem užijete v prémiové kvalitě. Honor se navíc intenzivně soustředil i na zdraví očí – proto využívá umělou inteligenci inteligentně nastavující teplotu barev pro kvalitní noční spánek a panel také vykazuje nízké hodnoty nežádoucího modrého světla.
Snapdragon 7 Gen 3
Skvělý výkon přináší moderní čipset Snapdragon 7 Gen 3, který zajistí rychlé reakce, ať se rozhodnete věnovat čemukoli. Jeho výhodou je i podpora moderních datových sítí 5G. O 15 % zvyšuje výkon samotného CPU, o 50 % GPU a energetická efektivita se v jeho případě vylepšila o 20 %.
5 200mAh křemíko-uhlíková baterie
Honor nasadil baterie se špičkovou kapacitou 5 200 mAh a křemíko-uhlíkovým složením. To znamená nejen prodlouženou výdrž, ale i spolehlivější provoz v chladném prostředí – například při zimních sportech.
Superrychlé nabíjení výkonem 100 W
Zamilujete si i superrychlé nabíjení SuperCharge se 100 W! To v praxi znamená nabití 49 % za pouhých 15 minut – například během toho, co si vychutnáváte ranní kávu.
Prvotřídní chlazení
Vysoký výkon z hlediska nabíjení i výpočetních operací si žádá také kvalitní chlazení. Honor nic nepodcenil, takže si můžete být jisti, že se mobil nepřehřívá ani při nejnáročnější zatížení – například u nahrávání 4K videí. To má samozřejmě silně pozitivní vliv i na dlouhou životnost hardwaru.
GPU Turbo X
Při hraní náročných her oceníte technologii GPU Turbo X, která zajistí vyšší snímkovací frekvenci pro nejdokonalejší herní zážitky, jimž napomáhá i AI super rendering.
Stereo reproduktory
Úžasný je i zvuk vzhledem k nasazení duálních stereo reproduktorů, jež přinášejí dechberoucí zvukové efekty s maximálním objemem až 200 %.
Bezkontaktní placení s NFC
Díky technologii NFC lze telefon Honor 200 použít například pro bezkontaktní placení v obchodech.
Obsah balení:
- Mobilní telefon
- Nabíjecí kabel
- Uživatelská příručka
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,7" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2664 × 1200 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 7 Gen 3 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 630 (2,63 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM + eSIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM (2× SIM), nebo Single SIM + eSIM |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | nemá |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | Magic UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, Infraport, NFC, GPS, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 50 + 12 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 50 + 12 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.95 |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.1 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, noční režim, optický zoom, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Stabilizace obrazu | optická |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5200,00 mAh |
| Pohotovostní doba | 528 hod. |
| Doba hovoru | 1680,00 min. |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 100,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ano |
| AI funkce | úprava fotografií, vyhledávání dle textu nebo obrázku |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 5109BGYH |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, fólie na displej, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Určeno pro model telefonu | HONOR 200 5G |
| Barva telefonu | zelená |
| Značky | HONOR |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 16.1 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 18.6 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 10.3 cm |
| Hmotnost balení | 0.3 kg |























