



Účet už mám, chci se přihlásit.





Ještě tenčí rámečky – a ještě větší displeje.Podrobnosti v právních výhradách Krása.
iPhone 16 Pro Max
6,9″
iPhone 16 Pro
6,3″


Tak rychlé. Tak plynulé.
Sáhni si na ovladač fotoaparátu.

4K Dolby Vision při 120 fps. Filmové mistrovství.

48MP ultraširokoúhlý fotoaparát. Odliší se rozlišením.

Fotografické styly.
Nahoď, jaký chceš.
Nebo ho zahoď.


Až
o 60 %
rychlejší
6jádrové CPU
Až
2×
rychlejší
6jádrové GPU
První iPhone navržený pro Apple Intelligence.
Osobnější, soukromější, výkonnější.
Dostupná ve vybraných jazycíchRefer to legal disclaimers

Obrovský skok ve výdrži baterie. Elektrizující.
Až 33 hodin přehrávání videa na iPhonu 16 Pro Max a až 27 hodin přehrávání videa na iPhonu 16 Pro.◊Refer to legal disclaimers.

Až
10 hodin navíc
při přehrávání videa na iPhonu 16 Pro
Až
16 hodin navíc
při přehrávání videa na iPhonu 16 Pro Max
Detekce autonehody.
Když se dostaneš do vážné autonehody a nemůžeš přivolat pomoc, iPhone to udělá za tebe.

Na iPhonu máš pod kontrolou, co sdílíš. Ať už v aplikaci Hesla, při anonymním prohlížení v Safari, nebo v aplikaci Zdraví.

Apple podstatně rozšiřuje využívání klíčových recyklovaných materiálů v bateriích, magnetech a deskách plošných spojů v iPhonu. Balení iPhonu je stoprocentně vyrobené z vláken a uvnitř krabičky ani zvenčí není žádná plastová fólie.

Stačí dát starší iPhone vedle toho nového, párkrát klepnout a data se přenesou automaticky.
Když si koupíš nový iPhone, aplikace Přechod na iOS ti usnadní přenos fotek, kontaktů i dalšího obsahu.
Přicvakni magnetický kryt, peněženku nebo obojí.
Pestrobarevný ekosystém doplňků, které se dají snadno připnout a umožňují rychlejší bezdrátové nabíjení. Díky nepřeberným barevným kombinacím si iPhone sladíš s jakýmkoli stylem.Podrobnosti v právních výhradách

| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,9" |
| Typ displeje | Super Retina XDR |
| Rozlišení displeje | 2868 × 1320 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | obdélník |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Apple |
| Model procesoru | A18 Pro |
| Počet jader | 6 x |
| Typ Sim karty | nano SIM + eSIM |
| Konfigurace karet | Single SIM + eSIM |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Operační systém | iOS 18 |
| Nadstavba systému | bez nadstavby |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 + 48 + 12 Mpx |
| Fotoaparát | 48 + 48 + 12 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.78 |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/1.9 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, Bokeh efekt, noční režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Stabilizace obrazu | optická |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita akumulátoru | 4685,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 25,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ne |
| Umělá inteligence AI | Ano |
| AI funkce | úprava fotografií |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | MYWX3SX/A |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | USB kabel, zařízení , NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Určeno pro model telefonu | Apple iPhone 16 Pro Max |
| Barva telefonu | béžová |
| Energetická třída 2025 | B |
| Značky | Apple |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.8 cm |
| Výška výrobku | 16.3 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 18.7 cm |
| Výška balení | 3.0 cm |
| Hloubka balení | 10.0 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |
![]()



BEATman, s.r.o.
VÝDEJNA - Valtická 1644/36, Mikulov 692 01
