Mobilní telefon Apple iPhone 15 128 GB Blue - Vráceno do 14 dnů, použito
Kompletní specifikace






Dynamic Island zůstává nad věcí.
Odolné probarvené sklo a hliníková konstrukce.
6,7″
iPhone 15 Plus◊Podrobnosti v právních výhradách
6,1″
iPhone 15◊Podrobnosti v právních výhradách
48MP hlavní fotoaparát
Fotky v supervysokém rozlišení. 2× přiblížení.
Baterie na celý den.
Na všechno, co tě baví dělat.
Až
26 hodin
přehrávání videa
na iPhonu 15 Plus.◊Podrobnosti v právních výhradách
Až
20 hodin
přehrávání videa
na iPhonu 15.◊Podrobnosti v právních výhradách
Čip A16 Bionic
Pracant prověřený profíky.
Snadné nabíjení přes USB‑C.◊Podrobnosti v právních výhradách
Detekce autonehody.
iPhone 15 dokáže při vážné autonehodě přivolat záchranáře.◊Podrobnosti v právních výhradách
Plášť iPhonu 15 má 75% podíl recyklovaného hliníku.
Na iPhonu máš kontrolu nad tím, co sdílíš – od přístupových klíčů
přes Zprávu o soukromí
až po aplikaci Zdraví.
iPhone má integrované funkce zpřístupnění, jako je Lupa, VoiceOver a Asistivní přístup, díky kterým si lidé s kognitivními poruchami můžou přizpůsobit aplikace a prostředí.
Upgraduješ z jiného iPhonu?
Stačí dát starší iPhone vedle toho nového, párkrát klepnout a data se přenesou automaticky.
Přecházíš z telefonu s Androidem?
Když si koupíš nový iPhone, aplikace Přechod na iOS ti usnadní přenos fotek, kontaktů i dalšího obsahu.
MagSafe doplňky
Přicvakni magnetický kryt, peněženku nebo obojí.
Pestrobarevný ekosystém doplňků, které se dají snadno připnout a umožňují rychlejší bezdrátové nabíjení. Díky nepřeberným barevným kombinacím si iPhone doladíš přesně podle svého stylu.◊Podrobnosti v právních výhradách
Více o MagSafe doplňcích
Kup si iPhone
a máš Apple TV+ na tři měsíce zdarma.◊Podrobnosti v právních výhradách
Každý měsíc nové seriály a filmy Apple Original.
Streamovat můžeš v aplikaci Apple TV na zařízeních Apple, chytrých televizích, konzolích nebo televizních adaptérech.
Sdílej až s pěti členy rodiny.
Velikost displeje: Displej má zakulacené rohy, které kopírují krásný zaoblený design a jsou vepsané v obdélníku. Když se obrazovka změří jako běžný obdélník, má úhlopříčku 6,12 palce (iPhone 15 Pro, iPhone 15) nebo 6,69 palce (iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Plus). Viditelná plocha je ve skutečnosti menší.
Napájení a baterie: Všechna tvrzení o výdrži baterie závisí na konfiguraci sítě a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit. Baterie má omezený počet cyklů nabití a nakonec ji pravděpodobně bude nutné vyměnit. Výdrž baterie a počet cyklů nabití se liší podle způsobu používání a nastavení. Další informace najdeš na stránkách a .
USB‑C: USB‑C nabíjecí kabel dodávaný s modely iPhonu 15 je kompatibilní s AirPody Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem (USB‑C).
Detekce autonehody: iPhone 15 a iPhone 15 Pro dokážou detekovat vážnou autonehodu a přivolat záchranáře. Vyžaduje mobilní připojení nebo nastavené Wi‑Fi hovory.
USB 3: Na až 20× rychlejší přenos dat potřebují modely iPhonu 15 Pro USB 3 kabel s podporou přenosové rychlosti 10 Gb/s.
Mobilní a bezdrátová rozhraní: Je nutný datový tarif. 5G je k dispozici na vybraných trzích u vybraných operátorů. Rychlost závisí na místních podmínkách a na operátorovi. Podrobnosti o podpoře 5G poskytne operátor nebo je najdeš na stránce .
MagSafe doplňky: Barvy jsou jenom pro ilustraci. MagSafe doplňky se prodávají zvlášť.
Nabídka Apple TV+: Jen pro nové předplatitele a vracející se předplatitele, kteří splní podmínky. 199 Kč měsíčně, dokud předplatné nezrušíš. Jedna nabídka na Apple ID a skupinu Rodinného sdílení. Podléhá obchodním podmínkám; viz .
Dostupnost funkcí: Některé funkce nemusí být dostupné ve všech zemích nebo oblastech.
Parametry
| Distribuce |
|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
|---|
| Displej |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,1" |
|---|
| Typ displeje | Super Retina XDR |
|---|
| Rozlišení displeje | 2556 × 1179 bodů |
|---|
| Obnovovací frekvence displeje | 60 Hz |
|---|
| Tvar výřezu | obdélník |
|---|
| Konstrukce a systém |
|---|
| Výrobce procesoru | Apple |
|---|
| Model procesoru | A16 Bionic |
|---|
| Počet jader | 6 x |
|---|
| Typ Sim karty | nano SIM + eSIM |
|---|
| Konfigurace karet | Single SIM + eSIM |
|---|
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
|---|
| Stupeň krytí | IP68 |
|---|
| Operační systém | iOS 17 |
|---|
| Nadstavba systému | bez nadstavby |
|---|
| Notifikační dioda | Ne |
|---|
| Paměť |
|---|
| Interní paměť | 128 GB |
|---|
| Velikost paměti RAM | 6 GB |
|---|
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
|---|
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
|---|
| Navigace |
|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, 4G/LTE, 5G |
|---|
| Podporované sítě |
|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
|---|
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz |
|---|
| Fotoaparát |
|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
|---|
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 + 12 Mpx |
|---|
| Fotoaparát | 48 + 12 Mpx |
|---|
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.6 |
|---|
| Rozlišení videozáznamu | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
|---|
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
|---|
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
|---|
| Světelnost předního fotoaparátu | f/1.9 |
|---|
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, Bokeh efekt, noční režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
|---|
| Stabilizace obrazu | optická |
|---|
| Akumulátor |
|---|
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
|---|
| Kapacita akumulátoru | 3349,00 mAh |
|---|
| Vlastnosti baterie | bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení |
|---|
| Výkon nabíjení | 20,00 W |
|---|
| Konektivita a rozhraní |
|---|
| Konektor | USB-C |
|---|
| Jack 3,5 mm | Ne |
|---|
| OTG | Ne |
|---|
| Umělá inteligence AI | Ne |
|---|
| Senzory a zabezpečení |
|---|
| Zabezpečení | odemykání obličejem |
|---|
| Senzory | gyroskop, digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
|---|
| Další parametry |
|---|
| Záruka | 24 měsíců |
|---|
| Kód výrobce | MTP43SX/A |
|---|
| FM rádio | Ne |
|---|
| V balení výrobku | USB kabel, zařízení , NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
|---|
| Určeno pro model telefonu | Apple iPhone 15 |
|---|
| Barva telefonu | modrá |
|---|
| Energetická třída 2025 | B |
|---|
| Značky | Apple |
|---|
| Rozměry výrobku |
|---|
| Šířka výrobku | 7.2 cm |
|---|
| Výška výrobku | 14.8 cm |
|---|
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
|---|
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
|---|
| Rozměry balení |
|---|
| Šířka balení | 9.0 cm |
|---|
| Výška balení | 3.0 cm |
|---|
| Hloubka balení | 16.8 cm |
|---|
| Hmotnost balení | 0.3 kg |
|---|
Zboží zařazeno v kategoriích