- Úvod
- Dílna, zahrada, auto/moto
- Zahrada
- Sekačky
- Makita DUH602Z bez baterie - VRÁCENO DO 14 DNŮ
Makita DUH602Z bez baterie - VRÁCENO DO 14 DNŮ
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Makita DUH602Z bez baterie - VRÁCENO DO 14 DNŮSkladem4 499 Kč/ ks3 718 Kč bez DPH
BEZ AKU, NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Popis a parametry
nůžky na živý plot • sklopná rukojeť (5 poloh) • bezuhlíkový motor • akumulátorový pohon • 3 rychlosti: 0 až 2 000/3 600/4 400 úderů/min • zpětný chod • délka řezu: 600 mm • tloušťka řezu: 21,5 mm • hmotnost: 4,2 kg • antivibrační systém
Makita DUH602Z LXT 18V bez aku
Pokud se již delší dobu poohlížíte po vysoce kvalitním zahradním přístroji, který vám pomůže zkrotit neustále se rozrůstající keře na vaší zahradě, neváhejte a pořiďte si nůžky na živý plot Makita DUH602Z LXT 18V. Již na první dobrou se zamilujete do ladně tvarovaného a skvěle vyváženého provedení s celkovou hmotností pouhých 4,2 kg. Právě díky nízké hmotnosti a perfektnímu vyvážení vás manipulace s nůžkami nijak výrazně neznaví ani při ořezávání živého plotu ve výšce od pasu nahoru.
Záruka rychle a kvalitně odvedené práce
V těle přístroje se ukrývá bezuhlíkový akumulátorový motor, který svou výkonností šlape na paty i benzinovým motorům. Práci, pro kterou jsou tyto nůžky určeny, tak odvedete rychle a se zárukou skvělého výsledku. Vyjma výše zmíněného jistě oceníte také vychytanou elektroniku, která nabízí možnost nastavení až 3 rychlostí (0 až 2 000/3 600/4 400 úderů/min) – chod nůžek tak hravě přizpůsobíte činnosti, kterou je potřeba vykonávat svižně, nebo naopak činnosti, která vyžaduje rozvahu a vyšší míru přesnosti.
Klíčové vlastnosti:
- Bezuhlíkový motor zaručí vysoký pracovní výkon
- Bezproblémové uvolnění nožů díky funkci zpětného chodu
- Antivibrační systém se postará o redukci nepříjemných otřesů
- Bleskurychlá úprava živého plotu zásluhou 600mm délky řezu
- Sklopná rukojeť (5 poloh) zajistí maximální pohodlí při práci
- Možnost svižného i pomalejšího stříhání díky 3 nastavitelným rychlostem
Snadné uvolnění nožů
Přístroj je opatřen funkcí zpětného chodu, která vám výrazně usnadní uvolňování nožů. Nože jsou schopny provádět řezy o délce 600 mm a tloušťce 21,5mm.
Zvykněte si na komfort
Nůžky jsou vybaveny speciální rukojetí, kterou lze sklopit až do 5 různých poloh – bez ohledu na to, zda plánujete ořezávat spodní či horní části keřů, se tak budete moci spolehnout na pevný a pohodlný úchop. Maximální komfort při práci zajistí také antivibrační systém, který účinně ztlumí veškeré nepříjemné otřesy. Přístroj je poháněn prostřednictvím 18V Li-Ion akumulátoru, který není součástí balení.
Užitečné příslušenství
Balení obsahuje nejen samotné nůžky, ale také užitečné příslušenství v podobě lišty (199599-1) a ochranného krytu této lišty (459122-7).
Parametry
| Akumulátor | |
|---|---|
| Akumulátorový program | Makita LXT 18 V |
| Nabíječka v balení | Ne |
| Počet akumulátorů | 0 ks |
| Parametry | |
|---|---|
| Délka lišty | 60 cm |
| Průměr střihu | 21,50 mm |
| Teleskopické | Ne |
| Technické detaily | |
|---|---|
| Pohon | akumulátorový |
| Typ elektromotoru | uhlíkový |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ | na živý plot |
| Možnost využití | profesionální |
| Typ nůžek | na živý plot |
| Set | Ne |
| Značky | Makita |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 25.8 cm |
| Výška balení | 24.5 cm |
| Hloubka balení | 114.5 cm |
| Hmotnost balení | 4.2 kg |











