- Úvod
- Malé spotřebiče
- Pečení a grilování
- Topinkovače
- Hyundai TO 307 SS, mírně poškozený obal
Hyundai TO 307 SS, mírně poškozený obal
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Hyundai TO 307 SS, mírně poškozený obalNení skladem499 Kč/ ks412 Kč bez DPH
HYUNDAI TO 307 SS, nerez/černá
Styl a praktičnost. Tyto dvě důležité vlastnosti v sobě ideálně kombinuje topinkovač Hyundai TO 307 SS v luxusním nerezovém provedení. Zpříjemní vám každou snídani, svačinu i večeři, neboť s jeho pomocí bez zbytečného množství oleje připravíte lahodné topinky i rozmrazíte pečivo z mrazáku. U toho využijete speciální rošt na rozpékání, jenž je součástí balení. Nečekejte přitom žádné komplikace – výrobce se soustředil na to, aby obsluhu přístroje zvládlo i dítě.
Pochutnáte si
Dva štěrbinové otvory jsou připraveny na dvě topinky najedou a nabízí dostatečnou šířku, takže si ví rady s tenkými i silnými plátky. Rovnoměrné opečení v každém případě zajišťuje výkon 900 W regulovatelný v 7 stupních. Můžete tak připravit lehce opečený chléb ke snídani i dozlatova opečené topinky k tataráku. Před spálením vás zachrání funkce pro okamžité přerušení opékání.
Geniálně praktický
Maximálně jednoduchá je i údržba. Hrdinou, který vám ji usnadní, je výsuvná miska na drobky, které pak pouze stačí vysypat do koše. Světelné kontrolky zajistí, že vždy budete mít dokonalý přehled o stavu spotřebiče.
topinkovač na 2 topinky • příkon 900 W • 7 stupňů výkonu • rozmrazování • přerušení opékání • rošt na rozpékání pečiva • miska na drobky






