Gardena 500 B - mírné škrábance, nepoužito
Kompletní specifikace

MÍRNÉ ODĚRKY NA RUKOJETÍCH
Popis a parametry
nůžky na větve • ke stříhání čerstvého dřeva • max. průměr stříhaného materiálu: 42 mm • dvoubřité • nárazníky ze speciálního plastu • nepřilnavý povlak • nízká hmotnost • délka: 50 cm
Gardena 500 B EasyCut
Nůžky na větve Gardena 500 B EasyCut jsou skvělým pomocníkem při péči o vaši zahradu. Jsou určeny ke stříhání čerstvého dřeva s maximálním průměrem stříhaného materiálu 42 mm. Jak už název napovídá, je práce s nimi velmi jednoduchá, jde o klasické bypassové nůžky se dvěma břity. Jejich nízká hmotnost a vynikající páka zajišťuje snadné a efektivní použití. Nože jsou vybroušeny precizně a mají nepřilnavý povlak, aby byl střih přesný a také šetrný k rostlinám. Vaše stromy a keře tak mohou dostat nový sestřih, který jim neublíží. Gardena 500 B EasyCut disponuje také ochranou pro své uživatele, a to ve formě nárazníků ze speciálního plastu, které chrání vaše klouby.
Klíčové vlastnosti:
- Nůžky pro stříhání čerstvého dřeva
- Max. průměr stříhaného materiálu: 42 mm
- Dva břity s precizním výbrusem a nepřilnavým povlakem pro dokonalý střih
- Nízká hmotnost a vynikající vlastnosti páky zajistí jednoduchou manipulaci
- Ochrana pro klouby nárazníky ze speciálního plastu
- Délka 50 cm
Parametry
| Typ |
|---|
| Typ | na větve |
|---|
| Typ zahradního nářadí | nůžky |
|---|
| Určení | zahrada |
|---|
| Parametry |
|---|
| Kombinovatelné nářadí | Ne |
|---|
| Další parametry |
|---|
| Záruka | 24 měsíců |
|---|
| Možnost využití | hobby |
|---|
| Specifikace | zahradní nářadí |
|---|
| Sada ručního nářadí | Ne |
|---|
| Značky | Gardena |
|---|
| Rozměry výrobku |
|---|
| Šířka výrobku | 3.2 cm |
|---|
| Výška výrobku | 50.0 cm |
|---|
| Hloubka výrobku | 15.0 cm |
|---|
| Hmotnost výrobku | 0.9 kg |
|---|
| Rozměry balení |
|---|
| Šířka balení | 17.5 cm |
|---|
| Výška balení | 56.0 cm |
|---|
| Hloubka balení | 3.0 cm |
|---|
| Hmotnost balení | 1.0 kg |
|---|
Zboží zařazeno v kategoriích