- Úvod
- TV, audio-video
- Drony
- Dron DJI Flip Fly More Combo (DJI RC 2) (CP.FP.00000181.01) šedý - Rozbaleno
Dron DJI Flip Fly More Combo (DJI RC 2) (CP.FP.00000181.01) šedý - Rozbaleno
- Novinka
- Akce
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dron DJI Flip Fly More Combo (DJI RC 2) (CP.FP.00000181.01) šedý - RozbalenoSkladem14 499 Kč/ ks11 983 Kč bez DPH
Pouze jednou vyzkoušeno


dron • dolet až 14 km • max. doba letu 31 min. • max. rychlost 12 m/s • 4K kamera • 48Mpx fotografie • GPS + Galileo + Beidou • Wi-Fi • aplikace DJI Fly • úložiště 2 GB • slot pro paměťovou kartu • hmotnost 249 g

DJI Flip Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Flip není jen dron – je to váš osobní režisér, který vás provede světem letecké fotografie a videa. Díky špičkové 48Mpx kameře a inteligentní technologii SmartPhoto umožní zachytit každý detail i v těch nejnáročnějších podmínkách. A přitom může odstartovat z dlaně, aniž byste museli využívat ovladač. Ať už chcete pořídit úchvatné 4K video při 60 fps nebo zpomalené záběry, DJI Flip zvládne vše s neuvěřitelnou lehkostí a precizností. Díky vertikálním snímkům optimalizovaným pro sociální sítě s ním můžete zaujmout klidně celý svět!
S hmotností pod 249 g se dron navíc snadno vejde do dlaně a díky skládací ochraně vrtulí je perfektní volbou i pro začínající piloty. Jednoduché ovládání v kombinaci s AI pak zajistí, že se můžete soustředit pouze na to podstatné – kreativní tvorbu – a to ostatní Flip zvládne za vás. S dlouhou výdrží až 31 minut a přenosem videa v reálném čase na vzdálenost až 13 km přitom můžete létat naprosto bez obav. Verze Fly More Combo navíc obsahuje i tři baterie či ovladač DJI RC 2 s displejem o vysokém rozlišení (viz níže). Dron speciálně navržen pro natáčení vlogů.
Klíčové vlastnosti:
- Inovativní skládací ochrana vrtulí
- Hmotnost pod 249 g pro maximálně snadné přenášení
- Sledování objektů pomocí umělé inteligence
- 1/1,3palcový CMOS snímač pro prvotřídní fotografie a videa i v náročných podmínkách
- Dechberoucí 4K/60 fps HDR video
- Výdrž na nabití až 31 minut a přenos videa v reálném čase na vzdálenost až 13 km
- Ovladač DJI RC 2 s displejem o vysokém rozlišení či tři baterie v balení (viz níže)
Profesionální fotografie a video
Zachyťte svět kolem sebe v neuvěřitelné kvalitě s 48Mpx kamerou. Díky špičkovému snímači CMOS technologii Dual Native ISO Fusion, cloně f/1.7, 2,4μm 4-in-1 pixely a technologii SmartPhoto si vaše fotografie zachovají detaily i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách. Kromě toho, že můžete pořizovat úžasné 4K video při 60 fps, DJI Flip umožňuje zpomalené záběry v 4K rozlišení (až 100 fps) a dokonce i vertikální snímky optimalizované pro sociální sítě. Pořízené materiály přitom můžete přenášet skrze Wi-Fi i ukládat na paměťovou kartu.

Maximální bezpečnost
Dron je vybaven novou skládací ochranou vrtulí pro ještě bezpečnější let. Díky inovativní struktuře z uhlíkových vláken, která je nejen lehká (až 60× lehčí než tradiční materiály), ale i extrémně pevná, umožňuje tento dron i začínajícím pilotům létat s jistotou. Vysoké bezpečnosti letu navíc prospívají i 3D ToF senzory pro automatické brzdění i během nočního letu.

Kompaktní design
DJI Flip je tak kompaktní, že ho snadno schováte do dlaně. S hmotností méně než 249 g je ideální pro každého, kdo hledá přenosný a praktický dron pro kreativní tvorbu na cestách.

Intuitivní ovládání a AI
Jednoduchým stisknutím tlačítka přepnete do požadovaného režimu a technologie umělé inteligence (AI) se postará o sledování vybraného objektu. Ať už se vydáte na dobrodružství v přírodě nebo se pustíte do sportovního natáčení, DJI Flip se stane vašim osobním režisérem.

Skvělý dosah i výdrž
DJI Flip nadchne i dlouhou výdrží na nabití až 31 minut, což vám umožní kreativně pracovat bez obav o výdrž. Nechybí ani podpora technologie DJI O4 pro přenos videa až na 13 km v kvalitě 1080p/60 fps.

Obsah balení:
- DJI Flip
- DJI RC-N3
- DJI RC-N3 RC Cable (USB-C konektor)
- DJI RC-N3 RC Cable (Lightning konektor)
- 3× DJI Flip Intelligent Flight Battery
- 3× DJI Flip Propellers (pár) (včetně šroubů)
- Šroubovák
- DJI Flip Gimbal Protector
- Kabel Type-C na Type-C PD
- DJI Flip Shoulder Bag
- DJI Flip Parallel Charging Hub
Parametry
| Video a Foto | |
|---|---|
| Max. rozlišení videa | 4K |
| Hodnota FPS | 60 |
| Rozlišení fotoaparátu | 48,00 Mpx |
| Stabilizátor obrazu | tříosý stabilizovaný závěs |
| Zorné pole | 82° |
| FPV systém | Ne |
| Velikost snímače | 1/2,3" |
| Optický zoom | Ne |
| Formát záznamu videa | MP4 |
| Formát záznamu foto | JPEG |
| Letové vlastnosti a výkon | |
|---|---|
| Max. doba letu | 31,00 min. |
| Dosah vysílače | 8000,00 m |
| Maximální rychlost | 16 m/s |
| Konstrukce dronu | skládací |
| Hmotnost | 249 g |
| Ovládání a konektivita | |
|---|---|
| Ovládání pomocí aplikace | Ano |
| Ovládání pomocí ovladače | ano |
| Ovládání gesty | ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Navigace a bezpečnost | |
|---|---|
| GPS | Ano |
| Návrat domů | ano |
| Antikolizní senzory | Ano |
| Automatické zastavení vrtulí | Ano |
| Krizový mód | Ne |
| Automatický start/Přistání | Ano |
| Paměť a záznam | |
|---|---|
| Interní paměť | 2 GB |
| Záznam letu na | microSD karta |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
| Ostatní a specifické funkce | |
|---|---|
| Doporučená kategorie | nadšený amatér |
| Speciální funkce | kruhový oblet, sportovní mód |
| Specifické funkce | AI sledování objektu, inovativní skládací ochrana vrtulí, dálkový ovládač DJI RC 2 + příslušenství navíc |
| Legislativní třída | C0 |
| Počet baterií v balení | 3 |
| Drony DJI | Flip |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | CP.FP.00000181.01 |
| Značky | DJI |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 6.2 cm |
| Výška výrobku | 13.6 cm |
| Hloubka výrobku | 16.5 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 19.0 cm |
| Výška balení | 15.0 cm |
| Hloubka balení | 27.3 cm |
| Hmotnost balení | 1.6 kg |






