- Úvod
- Notebooky, tablety, PC
- Tablety
- Dotykový tablet Lenovo Tab P12 8 GB / 128 GB + dotykové pero - Vystaveno na prodejně
Dotykový tablet Lenovo Tab P12 8 GB / 128 GB + dotykové pero - Vystaveno na prodejně
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dotykový tablet Lenovo Tab P12 8 GB / 128 GB + dotykové pero - Vystaveno na prodejněSkladem4 999 Kč/ ks4 131 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
dotykový tablet • 12,7" úhlopříčka • 3K LTPS displej • 2944 × 1840 px • procesor MediaTek Dimensity 7050 (8jádrový – až 2,6 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 128 GB • microSD slot (do 1 TB) • fotoaparát 13/8 Mpx (přední/zadní) • Bluetooth 5.1 • GPS, GLONASS, Galileo • Wi-Fi 6 • čtečka otisku prstů • kapacita baterie 10 200 mAh • Android 13 • v balení dotykové pero Lenovo Tab Pen Plus

Lenovo Tab P12 (ZACH0094CZ) + dotykové pero, šedá
Poohlížíte se po novém tabletu, který by vám měl spolehlivě sloužit při práci i ve chvilkách oddychu? V tom případě doporučujeme vaší pozornosti Lenovo Tab P12 (ZACH0094CZ). Jde totiž o přístroj, který vás v žádném ohledu nezklame. Zásluhou výkonného procesoru MediaTek Dimensity 7050 si na něm zahrajete moderní hry. Díky 3K displeji a špičkovým reproduktorům JBL s technologií Dolby Atmos si dosyta vychutnáte i filmy či muziku. A pestrá výbava se za všech okolností postará o to, abyste měli neustále po ruce vše, co potřebujete – využívat můžete 13Mpx přední a 8Mpx zadní fotoaparát, dále bezpečnostní čtečku otisku prstů a v neposlední řadě také GPS navigaci, rychlý internet Wi-Fi 6 či bezdrátovou technologii Bluetooth v moderní verzi 5.1. S unikátním řešením propojení tabletu s počítačem Lenovo Freestyle si navíc užijete široké možnosti využití. Zařízení je dokonce vybaveno režimem PC Mode, který vám poskytne obrazovku, na jakou jste zvyklí ze svého počítače!
Tablet vás navíc potěší i štědrou paměťovou výbavou. Rychlý multitasking zvládá díky operační paměti 8 GB RAM a spoustu prostoru na data vám dává k dispozici prostřednictvím 128GB interního úložiště s možností rozšíření pomocí paměťové microSD karty (až o 1 TB). V neposlední řadě určitě uvítáte fakt, že součástí balení je i dotykové pero Lenovo Tab Pen Plus, nebo že se přístroj pyšní tenkým a lehkým celokovovým tělem v elegantním dvoutónovém designu.

Klíčové vlastnosti:
- Výkonný procesor MediaTek Dimensity 7050
- Vynikající obraz i zvuk díky 3K displeji a reproduktorům JBL s technologií Dolby Atmos
- 13Mpx přední a 8Mpx zadní fotoaparát
- Bezpečnostní čtečka otisku prstů
- Rychlý internet Wi-Fi 6
- Velkorysá paměťová výbava (8GB RAM + 128GB interní úložiště)
- Baterie s luxusní kapacitou 10 200 mAh jako záruka dlouhé výdrže
- Celokovové tělo s malou hmotností, dvoutónový design a malé rámečky kolem displeje pro moderní a elegantní vzhled
- V balení dotykové pero Lenovo Tab Pen Plus
Displej s jemným rozlišením
Užijte si dokonalý multimediální zážitek na velkém 12,7" displeji s dokonale jemným 3K rozlišením a 10bitovou barevnou hloubkou zajišťující dokonalé barvy! Nechybí ani certifikace TÜV Full Care, která ochrání váš zrak před blikáním nebo modrým světlem. V balení navíc najdete aktivní stylus Lenovo Tab Pen Plus pro psaní a kreslení.

Nabitý velkým výkonem
Hrajte jako profík a spouštějte i ty nejnáročnější aplikace. Osmijádrový procesor MediaTek Dimensity 7050 s taktem až 2,6 GHz je doplněný o 8 GB paměti RAM a velké 128GB úložiště, takže se nezalekne ničeho. Spolu s Wi-Fi 6 navíc poskytuje ultrarychlé připojení k internetu s minimální odezvou. Navíc má režim PC Mode – stačí připojit bezdrátovou klávesnici a tablet se změní v počítač, včetně ikon a oken, na které jste zvyklí. Tento režim zvýší vaši produktivitu a hravě nahradí notebook!

Nadčasový design
Lenovo Tab P12 vypadá dokonale! Je tvořen celokovovým tělem ve dvoutónovém designu barevného provedení Storm Grey se zaoblenými hranami a čistými liniemi. Jeho konstrukce je neuvěřitelně tenká a má nízkou hmotnost, takže se snadno drží i používá. Přední stranu pak z 87 % zabírá samotný displej, což znamená, že tablet má velice malé rámečky po stranách.

Dlouhá výdrž
Tablet Lenovo Tab P12 je vybavený obrovskou baterií s kapacitou 10 200 mAh pro až 10 hodin výdrže na jedno nabití. V balení také najdete 30W nabíječku s podporou rychlého nabíjení. Díky jeho dlouhé výdrži si tak můžete užít třeba svou oblíbenou hudbu linoucí se ze čtyř reproduktorů JBL s technologií Dolby Atmos naprosto kdekoliv.

Důraz na bezpečí
Tento přístroj je také bezpečný. Lenovo Tab P12 disponuje čtečkou otisku prstů v tlačítku pro zapnutí, což vám dává jistotu, že se do tabletu nedostane nikdo cizí. Navíc přichází s aktuálním systémem Android 13, získá dva upgrady operačního systému a bude získávat bezpečnostní aktualizace až 4 roky, takže bude vždy připraven čelit nejnovějším hrozbám!

Lenovo Freestyle
Seznamte se s Lenovo Freestyle – unikátním řešením pro propojení počítače se systémem Windows a vašeho tabletu. Umožní vám použít tablet jako druhou bezdrátovou obrazovku, dovolí vám zrcadlit vaši pracovní plochu anebo poslouží jako grafický tablet pro kreslení, psaní a podepisování dokumentů.

Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 12,70" |
| Rozlišení displeje | 2944 × 1840 |
| Typ displeje | LTPS |
| Procesor | |
|---|---|
| Počet jader | 8 x |
| Procesor | Mediatek |
| Označení procesoru | D7050 |
| Frekvence procesoru | 2 600 (2,6 GHz) MHz |
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita uložiště | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Senzory | |
|---|---|
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Webkamera | přední, zadní |
| Rozlišení přední kamery | 8 Mpx |
| Rozlišení zadní kamery | 13 Mpx |
| Komunikace | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| 3G | Ne |
| 4G/LTE | Ne |
| 5G | Ne |
| Typ Sim karty | nepodporuje |
| GPS | Ano |
| Integrovaný mikrofon | Ano |
| NFC | Ne |
| Vstupy a výstupy | |
|---|---|
| Podpora paměťových karet | Ano |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| USB porty | USB Type-C |
| HDMI | - |
| Dokovací klávesnice | Ne |
| Baterie | |
|---|---|
| Běžná výdrž baterie | 10,00 hod. |
| Kapacita akumulátoru | 10200,00 mAh |
| Operační systém | |
|---|---|
| Operační systém | Android 13 |
| Mobilní služby | GMS |
| OS v češtině | Ano |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | ZACH0094CZ |
| Barva | šedá |
| Určení | pro studenty a rodinu, pro hráče |
| V balení výrobku | tablet, nabíjecí adaptér, nabíjecí kabel, uživatelská příručka, dotykové pero |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Modelová řada | Lenovo Tab P |
| Značky | Lenovo |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 29.3 cm |
| Výška výrobku | 0.7 cm |
| Hloubka výrobku | 19.1 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.6 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 20.5 cm |
| Výška balení | 4.0 cm |
| Hloubka balení | 31.1 cm |
| Hmotnost balení | 1.1 kg |






