Dotykový tablet Lenovo Tab P12 4 GB / 128 GB + dotykové pero šedý - Vystaveno na prodejně
Kompletní specifikace
.JPG)

Vystaveno na prodejně
dotykový tablet • 12,7" úhlopříčka • 3K LTPS displej • 2944 × 1840 px • procesor Mediatek Dimensity 7050 (8jádrový – až 2,6 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 128 GB • microSD slot (do 1 TB) • fotoaparát 13/8 Mpx (přední/zadní) • Bluetooth 5.1 • GPS • Wi-Fi 6 • kapacita baterie 10 200 mAh • Android 13 • pero Lenovo Tab Pen Plus v balení • čtečka otisku prstů
Lenovo Tab P12 4 GB / 128 GB + dotykové pero (ZACH0119CZ), šedá
Lenovo Tab P12 představuje stylový a výkonný tablet, který vám přijde vhod v řešení každodenních pracovních nebo odpočinkových záležitostí. Kompaktní tělo s rozměry 293,4 × 190,7 × 6,9 mm s hmotností 615 g představuje užitečného pomocníka, kterého můžete mít vždy s sebou, ať už se nacházíte ve škole, kanceláři, nebo v pohodlí domova. Hlavní dominantou je tabletu je 12,7" LTPS displej s 3K rozlišením (2944 × 1840 px), vysokým jasem až 400 nitů a obnovovací frekvencí 60 Hz. Kvalitu displeje podtrhují nádherné barvy doprovázené 96% gamutem DCI-P3. Na přední straně se nachází také 13Mpx přední kamera pro videohovory, záda ukrývají 8Mpx kameru pro pořizování snímků.
Klíčové vlastnosti:
- Dotykový tablet s perem Lenovo Tab Pen Plus v balení
- 12,7" LTPPS displej s 3K rozlišením a obnovovací frekvencí 60 Hz
- Dolby Atmos, 96% DCI-P3 jas až 400 nitů
- 8jádrový procesor Mediatek Dimensity 7050 s frekvencí až 2,6 GHz
- 4 GB LPDDR4x RAM + 128 GB UFS 2.2 interního úložiště
- Možnost rozšíření úložiště skrze microSD kartu do velikosti až 1 TB
- Baterie s kapacitou 10 200 mAh, Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.1, GPS
- Operační systém Android 13 a čtečka otisku prstů
Pracujte a bavte se s prémiovým tabletem Lenovo Tab P12.
Vysoký výkon a výdrž v kompaktním těle
Uvnitř tabletu se ukrývá 8jádrový procesor Mediatek Dimensity 7050 s frekvencí až 2,6 GHz, kterému napomáhá 4GB LPDDR4x RAM pro rychlé spouštění aplikací. Pro uložení všech osobních nebo pracovních dat máte k dispozici 128GB UFS 2.2 interní úložiště, které můžete v případě potřeby rozšířit skrze slot pro paměťové microSD karty do maximální velikosti 1 TB. Vysoký výkon doprovází baterie s kapacitou 10 200 mAh a moderní konektivita pro neustálé připojení s online světem v čele s Wi-Fi 6, GPS a Bluetooth 5.1. Pro napájení a přenos dat slouží USB-C 2.0 konektor.
Obsah balení:
- Tablet Lenovo Tab P12 v šedém provedení
- Lenovo Tab Pen Plus
- Nabíjecí USB-C kabel s adaptérem
- Uživatelská dokumentace
- 2letá záruka
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Parametry
| Obrazovka |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 12,70" |
|---|
| Rozlišení displeje | 2944 × 1840 |
|---|
| Typ displeje | LTPS |
|---|
| Procesor |
|---|
| Počet jader | 8 x |
|---|
| Procesor | Mediatek |
|---|
| Označení procesoru | Dimensity 7050 |
|---|
| Frekvence procesoru | 2 600 (2,6 GHz) MHz |
|---|
| Paměť |
|---|
| Kapacita uložiště | 128 GB |
|---|
| Velikost paměti RAM | 4 GB |
|---|
| Senzory |
|---|
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
|---|
| Gyroskop | Ano |
|---|
| Fotoaparát |
|---|
| Webkamera | přední, zadní |
|---|
| Rozlišení přední kamery | 13 Mpx |
|---|
| Rozlišení zadní kamery | 8 Mpx |
|---|
| Komunikace |
|---|
| Wi-Fi | Ano |
|---|
| Bluetooth | Ano |
|---|
| 3G | Ne |
|---|
| 4G/LTE | Ne |
|---|
| 5G | Ne |
|---|
| Typ Sim karty | nepodporuje |
|---|
| GPS | Ano |
|---|
| Integrovaný mikrofon | Ano |
|---|
| NFC | Ne |
|---|
| Vstupy a výstupy |
|---|
| Podpora paměťových karet | Ano |
|---|
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
|---|
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
|---|
| USB porty | USB Type-C |
|---|
| HDMI | - |
|---|
| Dokovací klávesnice | Ne |
|---|
| Baterie |
|---|
| Běžná výdrž baterie | 10,00 hod. |
|---|
| Kapacita akumulátoru | 10200,00 mAh |
|---|
| Operační systém |
|---|
| Operační systém | Android 13 |
|---|
| Mobilní služby | GMS |
|---|
| OS v češtině | Ano |
|---|
| Další parametry |
|---|
| Záruka | 24 měsíců |
|---|
| Kód výrobce | ZACH0119CZ |
|---|
| Barva | šedá |
|---|
| Určeno pro model tabletu | Lenovo Tab P12 |
|---|
| Určení | pro děti, pro studenty a rodinu, pro hráče |
|---|
| V balení výrobku | tablet, nabíjecí adaptér, nabíjecí kabel, uživatelská příručka, dotykové pero |
|---|
| Značka kvality dTest | Ne |
|---|
| Modelová řada | Lenovo Tab P |
|---|
| Značky | Lenovo |
|---|
| Rozměry výrobku |
|---|
| Šířka výrobku | 29.3 cm |
|---|
| Výška výrobku | 0.7 cm |
|---|
| Hloubka výrobku | 19.1 cm |
|---|
| Hmotnost výrobku | 0.6 kg |
|---|
| Rozměry balení |
|---|
| Šířka balení | 31.2 cm |
|---|
| Výška balení | 4.5 cm |
|---|
| Hloubka balení | 20.7 cm |
|---|
| Hmotnost balení | 1.1 kg |
|---|
Zboží zařazeno v kategoriích