- Úvod
- Notebooky, tablety, PC
- Tablety
- Dotykový tablet Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) 8 GB / 256 GB + dotykové pero šedý - Vystaveno na prodejně
Dotykový tablet Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) 8 GB / 256 GB + dotykové pero šedý - Vystaveno na prodejně
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dotykový tablet Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) 8 GB / 256 GB + dotykové pero šedý - Vystaveno na prodejněSkladem5 999 Kč/ ks4 958 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
dotykový tablet • 11,2" úhlopříčka • 2,5K OLED displej (120 Hz) • 2560 × 1536 px • procesor MediaTek Kompanio 1300T (8jádrový – až 2,6 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • microSD slot (až 1 TB) • fotoaparát 8/13 Mpx (přední/zadní) • Bluetooth 5.1 • GPS • Wi-Fi 6 • kapacita baterie 8 200 mAh • Android 12 • 1× USB-C (s podporou Power Delivery 2.0 a DisplayPort 1.4) • Pogo pin connector • 4× 1W reproduktory JBL • Dolby Atmos • dotykové pero součástí balení

Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) + dotykové pero, šedá
Lenovo Tab P11 Pro 2. generace představuje stylový a výkonný tablet, který vám přijde vhod v řešení každodenních pracovních nebo odpočinkových záležitostí. Kompaktní tělo s rozměry 263,7 × 166,7 × 6,8 mm s hmotností 480 g představuje užitečného pomocníka, kterého můžete mít vždy s sebou, ať už se nacházíte ve škole, kanceláři, nebo v pohodlí domova. Hlavní dominantou je tabletu je 11,2" OLED displej s 2,5K rozlišením (2560 × 1536 px), vysokým jasem až 600 nitů a vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz. Kvalitu displeje podtrhují nádherné barvy doprovázené 100% gamutem DCI-P3, HDR10+ a certifikací Dolby Vision. Na přední straně se nachází také 8Mpx přední kamera pro videohovory, záda ukrývají 13Mpx kameru pro pořizování snímků.
Vysoký výkon a výdrž v kompaktním těle
Uvnitř tabletu se ukrývá 8jádrový procesor MediaTek Kompanio 1300T s frekvencí až 2,6 GHz, kterému napomáhá 8GB LPDDR4X RAM pro rychlé spouštění aplikací. Pro uložení všech osobních nebo pracovních dat máte k dispozici 256GB SSD UFS 3.1, které můžete v případě potřeby rozšířit skrze slot pro paměťové microSD karty do maximální velikosti 1 TB. Vysoký výkon doprovází baterie s kapacitou 8 200 mAh a moderní konektivita pro neustálé připojení s online světem v čele s Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.1. Pro napájení a přenos dat slouží USB-C konektor s podporou Power Delivery 2.0 a DisplayPort 1.4.
Klíčové vlastnosti:
- V balení dotykové pero
- 11,2" OLED displej s 2,5K rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz
- Dolby Vision, 100% DCI-P3, HDR10+ a jas až 600 nitů (HBM)
- 8jádrový procesor MediaTek Kompanio 1300T s frekvencí až 2,6 GHz
- 8GB RAM + 256GB SSD s možností rozšíření skrze microSD kartu
- Baterie s kapacitou 8 200 mAh, Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.1
- Operační systém Android 12 s podporou až na Android 14
- JBL reproduktory s Dolby Atmos a USB-C port
Nádherný OLED displej, na který je radost pohledět
Užijte si dechberoucího barevného zobrazení s OLED displejem, ať už jste kdekoliv. OLED panel v kombinaci s 2,5K rozlišením nabídne extrémní detaily při sledování filmů s Dolby Vision a HDR10+, při práci pak oceníte 100% gamut DCI-P3.

Prostorové audio, které vás vtáhne do děje
Nechte se vtáhnout do centra dění s čtveřicí 1W reproduktorů od světové značky JBL a užijte si kvalitní 4kanálový zvuk s podporou Dolby Atmos při sledování vaší oblíbené kapely nebo seriálu.

Tolik výkonu, kolik potřebujete
Zažijte plynulou akci s výkonným procesorem MediaTek Kompanio 1300T s 8 jádry a maximální frekvencí až 2,6 GHz. V kombinaci s 120Hz displejem dostanete plynulý obraz s minimálním zpožděním pro hraní mobilních her nebo jakékoliv práci.

Bezdrátový dotykový monitor
Ať už pracujete, nebo hrajete, můžete Lenovo Tab P11 Pro použít prostřednictvím funkce Lenovo Freestyle jako bezdrátový dotykový monitor a získat tak bonusovou pracovní plochu s dotykovým ovládáním.

Praktická dokoupitelná klávesnice
Zvládněte více úkolů se samostatně dokoupitelnou klávesnicí inspirovanou ThinkPadem, která nabízí pohodlné vyřizování e-mailů nebo psaní dlouhých textů. Klávesnice obsahuje 12 vyhrazených funkčních kláves a je navržena pro optimální hmatatelnost a psaní bez překlepů. Součástí klávesnice je i touchpad.

Mějte vždy aktuální systém
Zapomeňte na strach ze zastaralého operačního systému. Lenovo Tab P11 Pro dostanete s moderním operačním systémem Android 12 a příslibem 3 let bezpečnostních záplat a aktualizací až na Android 14.

Stylový a odolný proti poškození
Probuďte v ostatních reprezentativní dojem se stylovými dvoubarevnými kovovými zády a kompaktními rozměry 263,7 × 166,7 × 6,8 mm. Díky hmotnosti 480 g můžete mít tablet vždy při ruce, když je potřeba.

Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 11,20" |
| Rozlišení displeje | 2560 × 1600 |
| Typ displeje | OLED |
| Procesor | |
|---|---|
| Počet jader | 8 x |
| Procesor | Mediatek |
| Označení procesoru | Kompanio 1300T |
| Frekvence procesoru | 2 600 (2,6 GHz) MHz |
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita uložiště | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Senzory | |
|---|---|
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Webkamera | přední, zadní |
| Rozlišení přední kamery | 8 Mpx |
| Rozlišení zadní kamery | 13 Mpx |
| Komunikace | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| 3G | Ne |
| 4G/LTE | Ne |
| 5G | Ne |
| Typ Sim karty | nepodporuje |
| GPS | Ano |
| Integrovaný mikrofon | Ano |
| NFC | Ne |
| Vstupy a výstupy | |
|---|---|
| Podpora paměťových karet | Ano |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| USB porty | USB Type-C |
| HDMI | - |
| Baterie | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 8200,00 mAh |
| Operační systém | |
|---|---|
| Operační systém | Android 12 |
| OS v češtině | Ano |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | ZAB50082CZ |
| Barva | šedá |
| Určeno pro model tabletu | Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) |
| Určení | pro děti, pro studenty a rodinu, pro hráče |
| V balení výrobku | tablet, nabíjecí adaptér, nabíjecí kabel, uživatelská příručka, dotykové pero |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Modelová řada | Lenovo Tab P |
| Značky | Lenovo |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 26.4 cm |
| Výška výrobku | 0.7 cm |
| Hloubka výrobku | 16.7 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.5 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 18.5 cm |
| Výška balení | 4.0 cm |
| Hloubka balení | 33.2 cm |
| Hmotnost balení | 1.0 kg |






