- Úvod
- Dotykový tablet Lenovo Tab M11 4 GB / 128 GB + dotykové pero šedý - Vystaveno na prodejně
Dotykový tablet Lenovo Tab M11 4 GB / 128 GB + dotykové pero šedý - Vystaveno na prodejně
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dotykový tablet Lenovo Tab M11 4 GB / 128 GB + dotykové pero šedý - Vystaveno na prodejněSkladem3 499 Kč/ ks2 892 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
dotykový tablet • 11" úhlopříčka • LCD displej • 1920 × 1200 px • procesor MediaTek Helio G88 (8jádrový – až 2,0 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 128 GB • microSD slot • fotoaparát 8/8 Mpx (přední/zadní) • Bluetooth 5.2 • Wi-Fi 6 • GPS • kapacita baterie 7 040 mAh • Android 15
Lenovo Tab M11 4 GB / 128 GB + dotykové pero, šedá
Lenovo Tab M11 je tabletem pro celou rodinu. Nabízí nádherný 11" Full HD displej s 90 Hz a jasem 400 nitů pro zážitky bez kompromisů, s čímž korespondují i čtyři reproduktory, stejně jako působivý výkon osmijádrového procesoru nebo výdrž na nabití až 10 hodin. Nechybí mu ani dětský režim Google Kids Space.
Lenovo k tomuto modelu navíc dodává i aktivní stylus, takže jej můžete ovládat nejen dotyky prstů, ale i perem a například s ním kreslit, vytvářet ruční poznámky, podepisovat dokumenty atp.
Klíčové vlastnosti:
- Rychlé reakce a atraktivní výkon díky osmijádrovému procesoru MediaTek Helio G88
- Nádherný 11" Full HD displej s 90 Hz a jasem 400 nitů pro zážitky bez kompromisů
- Součástí balení je také dotykové pero
- Režim pro děti, se kterým budete mít jejich aktivitu pod kontrolou
- Až 10hodinová výdrž baterie pro ničím nerušenou zábavu
Nádherný 11" Full HD displej s 90 Hz
Jakmile Lenovo Tab M11 zapnete, budete žasnout nad jeho fascinujícím displejem. Na 11 palcích totiž servíruje oblíbené Full HD rozlišení a také 90Hz obnovovací frekvenci pro dokonalou plynulost. Jas až 400 nitů pak zajistí perfektní čitelnost v každé situaci, zatímco certifikace TUV garantuje ochranu před modrým světlem. K dispozici je dokonce i speciální režim čtení, jenž umožňuje zlepšit čitelnost tím, že imituje čtení jako na papíře a nabízí možnost ztlumeného nastavení chromatiky nebo přepnutí na mono / stupně šedi pro lepší soustředění a snížení námahy očí při čtení e-knihy nebo úpravě dokumentů.
Osmijádrový procesor MediaTek Helio G88
Tablet si hravě poradí s vašimi oblíbenými aplikacemi i hrami zásluhou osmijádrového procesoru MediaTek Helio G88 s taktem až 2 GHz a grafického čipu Mali-G52 MP2. Operační paměť RAM o kapacitě 4 GB zajistí rychlou odezvu bez sekání a velké 128GB úložiště poskytne dostatek prostoru na vše, co potřebujete. Navíc nechybí ani praktický slot pro paměťovou kartu pro případné rozšíření úložiště.
Google Kids Space
Tablet Lenovo Tab M11 je připraven i pro vaše děti. Nechybí mu integrovaná aplikace Google Kids Space, ve které budete mít jejich činnost pod kontrolou, navíc zde budete moci zvolit dobu používání, ale i aplikace, které mohou děti používat.
Skvělé připojení
Kompromisy nedovoluje Lenovo Tab M11 ani z pohledu připojení – proto je k dispozici rychlá Wi-Fi 6, stejně jako Bluetooth 5.2, ale například sluchátka můžete připojit i přes 3,5mm jack. Kromě toho tablet podporuje polohovací systémy GPS, GLONASS a Galileo, díky čemuž může například v autě nahradit cestou na dovolenou navigaci. Současně je také prémiově zabezpečený díky technologii rozpoznání obličeje, aby se k citlivým datům uvnitř nedostal nikdo nepovolaný.
Výdrž až 10 hodin
Nikdy vás nenechá na holičkách. Jeho velká baterie s kapacitou 7 040 mAh vydrží až 10 hodin! Z environmentálního hlediska pak potěší, že balení neobsahuje adaptér – můžete využít ten stávající například od chytrého telefonu, případně si nabíječku zakoupit samostatně.
Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 11,00" |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1200 |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Procesor | |
|---|---|
| Počet jader | 8 x |
| Procesor | Mediatek |
| Označení procesoru | Helio G88 |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita uložiště | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 4 GB |
| Senzory | |
|---|---|
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Webkamera | přední, zadní |
| Rozlišení přední kamery | 8 Mpx |
| Rozlišení zadní kamery | 8 Mpx |
| Komunikace | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| 3G | Ne |
| 4G/LTE | Ne |
| 5G | Ne |
| Typ Sim karty | nepodporuje |
| GPS | Ano |
| Integrovaný mikrofon | Ano |
| NFC | Ne |
| Vstupy a výstupy | |
|---|---|
| Podpora paměťových karet | Ano |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| USB porty | USB Type-C |
| HDMI | - |
| Dokovací klávesnice | Ne |
| Baterie | |
|---|---|
| Běžná výdrž baterie | 10,00 hod. |
| Kapacita akumulátoru | 7040,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 15,00 W |
| Operační systém | |
|---|---|
| Operační systém | Android 15 |
| Mobilní služby | GMS |
| OS v češtině | Ano |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | ZADA0178CZ |
| Obsah pro děti a školáky | Ano |
| Barva | šedá |
| Určeno pro model tabletu | Lenovo Tab M11 (2024) |
| Určení | pro děti, pro studenty a rodinu, pro seniory |
| V balení výrobku | tablet, nabíjecí kabel, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér, uživatelská příručka, dotykové pero |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Modelová řada | Lenovo Tab M |
| Energetická třída 2025 | F |
| Značky | Lenovo |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 25.5 cm |
| Výška výrobku | 16.6 cm |
| Hloubka výrobku | 0.7 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.5 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 19.0 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 27.4 cm |
| Hmotnost balení | 0.7 kg |






