

Předělaný iPad Air. Teď ve dvou velikostech. S nádherným Liquid Retina displejem. Supervýkonným čipem Apple M2. Baterií na celý den.Podrobnosti v právních výhradách A přední kamerou na šířku. Ve čtyřech nádherných barvách.
Účet už mám, chci se přihlásit.





Předělaný iPad Air. Teď ve dvou velikostech. S nádherným Liquid Retina displejem. Supervýkonným čipem Apple M2. Baterií na celý den.Podrobnosti v právních výhradách A přední kamerou na šířku. Ve čtyřech nádherných barvách.
V 11palcovém a novém 13palcovém provedení s nádherným
Liquid Retina displejem.Podrobnosti v právních výhradách

Supervýkonný čip Apple M2. Přelomový výkon pro procesor, grafiku, Neural Engine a pokročilé využití AI.

Celodenní výdrž baterie na práci, učení, tvorbu a hraní.
Úložiště od 128 GB.Podrobnosti v právních výhradách
Závratně rychlé Wi‑Fi 6E a 5G.Podrobnosti v právních výhradách

12MP ultraširokoúhlá přední kamera na šířku pro ještě lepší videohovory.

Apple Pencil Pro.
S šikovnými funkcemi pro vyšší úroveň kreativity.Podrobnosti v právních výhradách


Magic Keyboard.
Pohodlné psaní a integrovaný trackpad.Podrobnosti v právních výhradách
Zvládej věci kouzelně a intuitivně díky iPadOS a úžasným aplikacím.Podrobnosti v právních výhradách

iPadu se nic nevyrovná.
Na velkém Multi‑Touch displeji iPadu jdou i náročné věci krásně snadno.
Používej Microsoft 365 nebo Adobe Photoshop, hraj graficky náročné hry. iPad utáhne cokoli.
Je mimořádně tenký a lehký, má odolnou konstrukci, rychlé Wi‑Fi i mobilní data a baterii na celý den.
Je to tvůj zápisník, filmové studio, skener, mobilní kancelář i malířské plátno. Podle toho, co zrovna potřebuješ.
S iPadem Air zvládneš víc.
Omrkni Apple Pencil, AirPody, klávesnice, pouzdra, kryty a další doplňky.Podrobnosti v právních výhradách

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 12,90" |
| Rozlišení displeje | 2732 × 2048 |
| Typ displeje | Liquid Retina (IPS) |
| Procesor | |
|---|---|
| Počet jader | 8 x |
| Procesor | Apple M2 |
| Označení procesoru | M2 |
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita uložiště | 128GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Senzory | |
|---|---|
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Webkamera | přední, zadní |
| Rozlišení přední kamery | 12 Mpx |
| Rozlišení zadní kamery | 12 Mpx |
| Komunikace | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| 3G | Ne |
| 4G/LTE | Ne |
| 5G | Ne |
| Typ Sim karty | nepodporuje |
| GPS | Ne |
| Integrovaný mikrofon | Ano |
| NFC | Ne |
| Vstupy a výstupy | |
|---|---|
| Podpora paměťových karet | Ne |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| USB porty | USB Type-C |
| HDMI | - |
| Dokovací klávesnice | Ne |
| Baterie | |
|---|---|
| Běžná výdrž baterie | 10,00 hod. |
| Operační systém | |
|---|---|
| Operační systém | iPadOS |
| OS v češtině | Ano |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | MV2J3HC/A |
| Dodatek | Balení neobsahuje napájecí adaptér |
| Obsah pro děti a školáky | Ne |
| Barva | šedá |
| Určeno pro model tabletu | Apple iPad Air 13" M2 (2024) |
| V balení výrobku | tablet, nabíjecí kabel, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Značky | Apple |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 21.5 cm |
| Výška výrobku | 28.1 cm |
| Hloubka výrobku | 0.6 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.6 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 27.2 cm |
| Výška balení | 6.5 cm |
| Hloubka balení | 33.3 cm |
| Hmotnost balení | 1.2 kg |
![]()



BEATman, s.r.o.
VÝDEJNA - Valtická 1644/36, Mikulov 692 01
