
Výkonný. Šikovný. Všestranný. Zvládne všechno, co tě baví. Můžeš na něm pracovat, hrát, tvořit, učit se, být ve spojení a dělat spoustu dalších věcí. A je za skvělou cenu.
Účet už mám, chci se přihlásit.


Výkonný. Šikovný. Všestranný. Zvládne všechno, co tě baví. Můžeš na něm pracovat, hrát, tvořit, učit se, být ve spojení a dělat spoustu dalších věcí. A je za skvělou cenu.
Čip A13 Bionic má rychlejší CPU a grafiku i výkonnější Neural Engine.◊ A baterie vydrží celý den, takže můžeš tvořit, pracovat i hrát bez omezení.◊
Čip A13 Bionic
Ohromný 10,2 palcový Retina displej je výborný na přesné kreslení, práci na projektech i sledování filmů.
Na True Tone displej se příjemně dívá při jakémkoli světle
Centrování záběru a 12MP ultraširokoúhlá přední kamera se ti postarají o přirozenější videohovory. A 8MP zadním fotoaparátem pořídíš ostré a živé fotky i videa.
Centrování záběru tě automaticky sleduje a udržuje uprostřed obrazu
Rychlé Wi‑Fi a 4G LTE Advanced ti umožní stahovat, nahrávat a streamovat doma i na cestách.◊
Rychlé Wi‑Fi a LTE
S Apple Pencilem dáš průchod svojí představivosti. Vytvoříš umělecké dílo, načrtneš rychlou skicu, poznamenáš si nápady. Na tenkém, lehkém Smart Keyboardu napíšeš nový bestseller – nebo třeba referát.◊
Anotuj jakýkoli snímek obrazovky
iPadOS je výkonný a hned od začátku se s ním snadno pracuje. A mezi víc než miliónem aplikací pro iPad v App Storu si určitě najdeš aplikaci na cokoli, co chceš dělat.◊
iPadu se nic nevyrovná.
Na velkém Multi-Touch displeji iPadu jdou i složité věci krásně snadno.
Používej Microsoft Office nebo Adobe Photoshop, hraj graficky náročné hry.◊ iPad utáhne cokoli.
Je mimořádně tenký a lehký, má odolnou konstrukci, rychlé Wi‑Fi i mobilní data a baterii na celý den.◊
Je to tvůj zápisník, filmové studio, skener, mobilní kancelář i malířské plátno. Podle toho, co zrovna potřebuješ.
S iPadem toho zvládneš ještě víc.
Omrkni klávesnice, pouzdra, kryty,
Apple Pencil, AirPody a další.◊
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 10,20" |
| Rozlišení displeje | 2160 × 1620 |
| Typ displeje | Retina |
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Apple A Series |
| Označení procesoru | A13 Bionic |
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita flash paměti | 64 GB |
| Senzory | |
|---|---|
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Webkamera | přední, zadní |
| Rozlišení přední kamery | 2 Mpx |
| Rozlišení zadní kamery | 8 Mpx |
| Komunikace | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| 3G | Ano |
| 4G/LTE | Ano |
| 5G | Ne |
| Typ Sim karty | nano SIM + eSIM |
| GPS | Ano |
| Integrovaný mikrofon | Ano |
| Vstupy a výstupy | |
|---|---|
| Podpora paměťových karet | Ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| USB porty | Lightning konektor |
| HDMI | - |
| Dokovací klávesnice | Ne |
| Baterie | |
|---|---|
| Běžná výdrž baterie | 10,00 hod. |
| Operační systém | |
|---|---|
| Operační systém | iPadOS |
| OS v češtině | Ano |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | MK473FD/A |
| Barva | šedá |
| Určeno pro model tabletu | Apple iPad 10.2" (2021) |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Značky | Apple |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 17.4 cm |
| Výška výrobku | 25.1 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.5 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 26.9 cm |
| Výška výrobku | 5.5 cm |
| Hloubka výrobku | 18.7 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.9 kg |
![]()



BEATman, s.r.o.
VÝDEJNA - Valtická 1644/36, Mikulov 692 01
