- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Nositelná elektronika
- Chytré hodinky
- Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 40mm zlaté - Vystaveno na prodejně
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 40mm zlaté - Vystaveno na prodejně
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 40mm zlaté - Vystaveno na prodejněSkladem1 899 Kč/ ks1 569 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejmě
chytré hodinky • 1,31" Super AMOLED displej • dotykové/tlačítkové ovládání • Bluetooth 5.3 • NFC • Wi-Fi • GPS • barometr • akcelerometr • gyroskop • senzor srdečního tepu • výpočet spálených kalorií • krokoměr + měření vzdálenosti • spánek • notifikace • ovládání telefonu • výdrž až 40 hodin • vodotěsnost 5 ATM (do 50 m) • kompatibilní s Android

Samsung Galaxy Watch6 40 mm, zlatá
Představujeme chytré hodinky Samsung Galaxy Watch6 40 mm – víc než jen hodinky. Tyto multifunkční hodinky jsou mixem precizní technologie a elegantního designu, které vám umožní mít svět na dosah zápěstí.
Hodinky nabízí velký displej, který je větší než u jeho předchůdce. To vše skrývá pod ultra odolným safírovým sklíčkem s vodotěsností dle 5 ATM a stupněm krytí IP68. To zaručuje naprostou odolnost vůči nárazům, škrábancům, vlhkosti a vodě.
Měňte svůj styl podle nálady nebo situace s výměnnými řemínky. Systém výměny jediným dotykem a uspokojivé cvaknutí vám dá jistotu, že řemínek je pevně na svém místě.

Klíčové vlastnosti:
- Ultra odolný displej s větší plochou
- Vodotěsnost dle 5 ATM a odolnost se stupněm krytí IP68
- Jednoduchá výměna řemínku jedním stisknutím
- Pokročilé funkce sledování spánku a spánkový coaching
- Funkce sledování menstruačního cyklu
Displej, který okouzlí designem i odolností
Vyrazte na trénink, do společnosti nebo náročnou túru a buďte připraveni na jakékoliv vrtochy počasí. Displej hodinek Galaxy Watch6 je krytý ultra odolným safírovým sklíčkem, které jej ochrání jak před nárazy a škrábanci, tak i vlhkostí a vodou se stupněm krytí IP68 a vodotěsností dle 5 ATM. Jeho plocha je navíc oproti předchozí řadě větší, takže získáte dostatek prostoru pro vyjádření i pohodlnou obsluhu všech vašich oblíbených aplikací.

Výměna řemínku jediným stisknutím
Často měníte řemínky v závislosti na aktuální situaci? V tom případě budete přímo nadšeni systémem, umožňujícím výměnu jediným dotykem. S pomocí drážek řemínku jej pak snadno zarovnáte a v okamžiku, kdy výměnu provedete, uslyšíte uspokojivé cvaknutí.

Spánkový rádce na vašem zápěstí
K tomu, abyste ze sebe mohli každý den vydat to nejlepší, potřebujete dostatek energie. Díky funkci sledování spánku hodinek Galaxy Watch6 budete moci monitorovat jeho jednotlivé fáze a posléze zjistit celkovou kvalitu vašeho odpočinku vyjádřenou pomocí jasného skóre. S odstraněním možných nedostatků vám pak pomůže funkce Sleep Coaching, která vám poskytne odborné rady a tipy.

Mějte dokonalý přehled o svém cyklu
Žijte v harmonii se svým tělem. Funkce Cycle Tracking poháněná pokročilými algoritmy společnosti Natural Cycles používá měření teploty vaší pokožky, zatímco spíte, k přesnému odhadu vaší periody a dalších cyklů. Plánujte dopředu a zvládněte každý den naplno s vědomím, že vás náhlá indispozice nemůže zaskočit.

Srdeční záležitost, která vás každý den hlídá
Relaxujte a spolehněte se na zařízení, které bude každý den bedlivě sledovat činnost vašeho srdce. Vestavěný PPG senzor periodicky měří srdeční tep a v okamžiku zjištění příliš nízkých či vysokých hodnot vám pomocí hodinek okamžitě pošle notifikaci. Stejně postupuje i v případě nepravidelného srdečního rytmu, kdy doporučí vyšetření EKG pro odstranění jakýchkoliv pochybností.

Podpora více jak 90 druhů cvičení
Získejte s hodinkami Galaxy Watch6 cenný vhled do vašich cvičebních úspěchů a pokroků. Měřte až 90 druhů fyzické aktivity, nebo si vytvořte své vlastní, přičemž v obou případech budete moci sledovat svou denní aktivitu a dosažený pokrok. Nabízí se i možnost aktivovat automatickou detekci pro vybrané druhy tréninku, jako je běh, chůze či nově cyklistika, takže budete moci přejít od rozehřátí rovnou k maximální aktivitě.

Trénujte podle sebe a splňte náročné výzvy
Vaše hodinky dokážou díky agregaci dat odhadnout vaši fyzickou kondici a určit osobní tréninkový prostor jménem HR Zone. Vždy, když se budete chtít zaměřit na určitou část svého těla nebo typ cvičení (například spálení tuku, kardio či trénink o vysoké intenzitě), si jednoduše manuálně nastavíte cíl, a v okamžiku, kdy se do jeho zóny dostanete, vás zařízení upozorní. Rovněž budete vědět, když ze zóny zase vyskočíte, což umožní lepší přehled nad vynaloženým úsilím.

Pořizujte fotky a videa přímo z vašeho zápěstí
Spárujte hodinky s chytrým telefonem Galaxy Z Fold5 nebo dalšími moderními smartphony Galaxy a zachyťte své zdravější já zblízka i z dálky. Režim Flex a aplikace Ovladač fotoaparátu vám umožní pohodlně přepínat mezi pořizováním fotografií a videí, přiblížit či oddálit záběr – to vše z vašeho zápěstí. Poté jednoduše klepněte na tlačítko závěrky a pořiďte snímek.

Naplno vyjádří vaši jedinečnost
Hodinky Galaxy Watch6 budou vždy vypadat tak, jak si sami budete přát. Vyberte si z rozsáhlé kolekce řemínků různých stylů a provedení. Vyšperkovat si budete moci i ciferník pomocí barev, designů a dokonce vlastních fotografií. Jednoduše zařízení, které doplní váš jedinečný styl.

Parametry
| Typ zařízení | |
|---|---|
| Typ zařízení | chytré hodinky |
| Displej a ciferník | |
|---|---|
| Ovládání | tlačítkové, dotykové |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1,31" |
| Typ krycího sklíčka | safírové |
| Tvar ciferníku | kulatý |
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Rozlišení displeje | 432 × 432 |
| Operační systém | |
|---|---|
| Operační systém | Wear OS by Google |
| Kompatibilní operační systémy | Android |
| Jazyk rozhraní | angličtina, čeština, němčina, polština, slovenština, španělština |
| Interní paměť | 16 GB |
| Funkce | |
|---|---|
| Zdravotní funkce | detekce pádu, měření dechu, měření EKG, měření krevního tlaku, měření okysličení krve, měření tepové frekvence, monitor stresu, sledování menstruačního cyklu, spánek, upozornění na nečinnost |
| Sportovní funkce | hodiny stání, intervalový trénink, krokoměr, měření rychlosti, měření vzdálenosti, sledování intenzity aktivity, výpočet spálených kalorií |
| Chytré funkce | budík, čas, ovládání hlasem, vibrace |
| S reproduktorem | Ano |
| Notifikace z telefonu | hovor, SMS, e-mail, sociální sítě |
| Ovládání telefonu | Ano |
| Vhodné pro aktivity | badminton, běh, cyklistika, fitness, jóga, lyžování, outdoor, plavání, turistika |
| Konektivita | |
|---|---|
| NFC | Ano |
| Typ NFC platby | Google Pay |
| Bezkontaktní platby | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | 5.3 |
| Senzory | akcelerometr, barometr, gyroskop, kompas, krokoměr, senzor okolního světla, senzor srdečního tepu, spálené kalorie, teplotní senzor |
| Možnosti SIM | ne |
| Podpora přímého volání z hodinek | Ano |
| Baterie | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 300,00 mAh |
| Běžná výdrž baterie | 1,70 dní |
| Možnost nabíjení - konektor | bezdrátové |
| Provedení a Odolnost | |
|---|---|
| Odolnost | MIL-STD-810G, voděodolné dle IP68, vodotěsné dle 50 m (5 ATM) |
| Určení | pánské, dámské, unisex, sportovní, elegantní |
| Materiál řemínku | silikon |
| Barva řemínku | béžová |
| Šířka řemínku | 20 mm Quick Release |
| Materiál pouzdra | hliník |
| Barva pouzdra | zlatá |
| Vyměnitelný náramek | Ano |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | SM-R930NZEAEUE |
| Obsah balení | zařízení s řemínkem, uživatelská příručka, nabíjecí kabel USB-C |
| Určeno pro model | Samsung Galaxy Watch6 40mm |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Značky | Samsung |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 3.9 cm |
| Hloubka výrobku | 0.1 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.0 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 6.7 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 30.2 cm |
| Hmotnost balení | 0.2 kg |






