- Úvod
- Malé spotřebiče
- Vileda Total Reflect Plus 159385
Vileda Total Reflect Plus 159385
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Vileda Total Reflect Plus 159385Není skladem1 649 Kč/ ks1 363 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vileda Total Reflect Plus
Žehlicí prkno Total Reflect Plus výrobce Vileda zaujme svým elegantním vzhledem a promyšlenou konstrukcí, která umožňuje díky pohyblivému držáku kabelu se zásuvkou žehlit pohodlně i uprostřed místnosti. Potěší také možnost přizpůsobit výšku pracovní plochy a vhod jistě přijde i odkládací stojan na žehličku.
Specialitou je pak chytře řešená žehlicí plocha, která díky nepropustnému metalizovanému podkladu nepropouští páru ani teplo a umožňuje komfortní žehlení bez zbytečného odporu.
- Extra velká žehlící plocha 130 x 44 cm.
- Variabilně nastavitelná výška: 74-97 cm.
- Pohyblivý držák kabelu a elektrická zásuvka.
- Nepropustná metalizovaná vrstva potahu odrážející 100% tepla a páry zpět na prádlo, což urychluje žehlení.
- Dětská pojistka.
- Maximální stabilita.
- Multifunkční odkládací plocha i pro parní generátory.
- Vyrobeno na Ukrajině.
| Záruka | 24 měsíců |
| Partnumber | 159385 |
| Další parametry | |
| Rozměr žehlicí plochy | 130 x 44 cm |
| Odkládací plocha | Ano |
| Vodicí šňůra | Ano |
| Prodlužovačka | Ne |
| Elektrická zásuvka | Ano |
| Vhodné pro parní generátor | Ano |
| Paropropustný povrch | Ano |
| Maximální výška | 91–100 cm |
| Dětská pojistka | Ano |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 44.0 cm |
| Výška výrobku | 130.0 cm |
| Hloubka výrobku | 10.0 cm |
| Hmotnost výrobku | 6.7 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích






